KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994057
nr 1299 4057
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Faluån. Signerad. Motivet: 15x19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:40:49
300 kr
350 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell